Sulge

​​​​​

Bronline.eu privaatsuspoliitika ja kasutajaandmete käitlemine

Viimati uuendatud: 27.06.2018

 

Käesolevad andmekaitsetingimused kohalduvad www.bronline.eu (edaspidi Veebilehe) füüsilistest isikutest registreeritud Kasutajate isikuandmete töötlemisel. Kasutajad annavad oma isikuandmete töötlemiseks nõusoleku Veebilehele konto loomisel (andmete kogumise meetod).

Teie turvalisus on meile oluline ning me kasutame teie isiklikke andmeid üksnes teie konto administreerimise eesmärgil ning eesmärgiga osutada Teile teenuseid, mida Te olete soovinud meie Kasutajaks registreerimisel meilt saada.

 1. Isikuandmed
  1. Teie isikuandmete vastutav töötleja on Bronline OÜ (registrikood 11227793; asukohaga Haapsalu mnt 11, 76102 Rummu alevik, Lääne-Harju vald, Harju maakond, Eesti; edaspidi Bronline).
  2. Bronline kogub Veebilehe kasutajatelt järgmisi isikuandmeid:
   1. Nimi, telefoninumber, e-posti aadress, sünnikuupäev, füüsiline aadress.
 2. Isikuandmete kogumise eesmärk ning isikuandmetega tehtavad toimingud
  1. Teie poolt Veebilehel vabatahtlikult sisestatud isikuandmeid kogutakse automaatselt ning töödeldakse all-loetletud toimingute raames.
   1. Bronline kogub ning töötleb isikuandmeid üksnes Veebilehe vahendusel elektrooniliste oksjonite teenuse läbiviimise eesmärgil;
   2. Bronline võib kasutada isikuandmeid eesmärgiga lahendada mis tahes Kasutajate vahel tekkinud probleeme või vaidlusi;
   3. Bronline võib kasutada Teie isikuandmeid eesmärgiga teavitada Teid Veebilehe uuendustest või muudatustest.  Bronline töötleb Teie isikuandmeid üksnes ajal, mil teie Veebilehe kasutajakonto on aktiivne.
  2. Bronline töötleb Teie isikuandmeid üksnes ajal, mil teie Veebilehe kasutajakonto on aktiivne.
  3. Bronline säilitab Teie isikuandmeid turvaliselt 5-aastase perioodi jooksul pärast Teie kasutajakonto sulgemist juhul, kui Te olete osalenud elektroonilisel oktsjonil ja/või selline osalemine ja Veeilehe kasutamine on kaasa toonud müügi- või mis tahes muu lepingu sõlmimise.
 3. Andmete avaldamine kolmandatele isikutele
  1. Bronline.eu avaldab Teie isikuandmeid teistele Kasutajatele seoses lepinguliste suhetega, mis on tekkinud Veebilehe teenuse kasutamise kaudu, eeskätt seoses mis tahes võimalike nõuete, vaidluste või muu suhtlusega Veebilehel toimunud elektroonilisel oksjonil müüdud Objektide osas. Sellisel juhul edastab Bronline.eu käesolevate privaatsustingimuste p-s 1 nimetatud isikuandmed isikule, kes on Bronline.eu-lt vastavaid andmeid nõudnud.
 4. Turvalisus ning isikuandmete kustutamine
  1. Teenuse osutamise käigus meile edastatud isikuandmeid edastatakse töödeldakse turvaliselt Eestis asuvates serverites. Üksnes volitatud ja pädeval Bronline.eu personalil on õigus pääseda ligi Teie isikuandmetele (võttes arvesse p-s 4 sätestatud erisusi) ning vastavad isikud võivad Teie isikuandmetele ligi pääseda eeskätt eesmärgiga lahendada Veebilehe toimimisega seotud probleeme.
  2. Kui Te soovite Teie poolt meile edastatud isikuandmete töötlemise lõpetamist ning kustutamist, peate te selleks esitama kirjaliku avalduse. Teie avalduse tulemusena ei ole Teil võimalik enam Veebilehte kasutada.  
  3. Pärast Teie avalduse kätte saamist Teie konto Veebilehel kustutatakse. Teie isikuandmeid säilitatakse p-s 2 sätestatu kohaselt.
  4. Kõik Kasutajad on kohustatud avaldama õigeid isikuandmeid. Kui Te arvate, et Teie poolt sisestatud isikuandmed on aegunud või osutuvad ebaõigeks saate Te enda isikuandmeid parandada esitades selleks meile vastava taotluse. Bronline.eu ei vastuta mis tahes kahju eest, mis on tekkinud ebaõigete andmete avaldamisel enne Veebilehe kasutamise alustamist või Veebilehe kasutamise käigus.
  5. Kui Teil on mis tahes kaebuse selles osas, kuidas me oleme Teie isikuandmeid töödelnud, võite oma probleemi lahendamiseks pöörduda e-posti aadressile info@bronline.eu.
  6. Kui Te ei ole rahul meie poolt Teile edastatud vastustega ning püsite veendumusel, et me oleme Teie isikuandmeid töödelnud vastuolus seaduse või Teie isiklike õigustega, võite esitada kaebuse selle EL-i liikmesriigi asutusse, kus on Teie alaline elukoht, töökoht või väidetava rikkumise toimumiskoht. Selliste asutuste kontaktinformatsioon on kättesaadav siit: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080

Meie veebileht kasutab küpsiseid, mille eesmärk on parandada kasutajakogemust ning koguda külastajate kohta statistikat. Vastavalt Euroopa Liidus kehtivale õigusele tuleb veebilehe haldajal oma kasutajaid teavitada küpsiste kasutamist. Lisateavet leiate meie privaatsuspoliitika lehelt.

  Jah, ma nõustun
Kodu » Otsi » 1979 VALMET 800
1979 VALMET 800
 • 1979 VALMET 800
 • 1979 VALMET 800
 • 1979 VALMET 800
 • 1979 VALMET 800

1979 VALMET 800

Rasketehnika » Rataslaadur » Diesel » 4WD » Manual

Võitja pakkumine

€1.500 EUR

Oksjon on juba lõppenud

Kirjeldus
Transport
Oksjonist

Transport


Juhul, kui soovite ostetud sõiduki transporti, saame Teid aidata selle korraldamisega soovitud asukohta.

Kohaletoimetamisega kaasneb lisatasu, mis sõltub objekti suurusest ja adressaadist.

Transpordisoov andke teada, kui oksjoni võitmise järel Teiega ühendust võtame.

Sõiduki detailid


Sõiduki detailid
VIN
4705
Tootja
VALMET
Mudel
800
Tootmisaasta
1979
Läbisõit
9019
Välisvärv(id)
Yellow
Sisu materjal(id)
Textile
Käigukast
Manual
Veovalem
4WD
Kütus
Diesel
Võimsus KW
65
Mootori tüüp
R4
Lisad
electrical engine preheater
Sõiduki kirjeldus
Runs and drives. Has technical issues.
Vehicle location is Kuressaare, Saaremaa, Estonia.
Has 9019 working hours.
Vehicle is registered in Estonia.
Mootori CC
4180 cm3
Registreerimismärk
6993ES
Istekohti
1
Uksi
2
Mõõtmed
670000cm x 247000cm x 309000cm
Tühimass
8750kg
Võtmeid
1
Tehniline seisukord
Mootor
Working. Oil level needs checking.
Käigukast
Working. Front right wheel transmission satellite broken, front wheel drive malfunction due to that.
Pidurid
Brakes and steering system need fixing. Power steering pump really worn, with higher oil temperature steering hardens. Two wheels brakes working cylinders broken and blocked. Main brake cylinder has a heavy leakage. By adding the oil often two wheel brakes work.
Kere
Rusty.
Sisu kirjeldus
Worn.
Rehvid
Tyres have 20% tread depth left.

Oksjoni info


Täpsem info Bronline kasutamistingimustes.

 

Objektiga võimalik tutvuda esmaspäeviti 10.00 - 20.00

Asukoht: Haapsalu maantee 11, Rummu alevik, Lääne-Harju vald, 76102

Objektiga tutvumiseks palume eelregistreeruda: info@bronline.eu või +372 51 80 925

Jälgi meid

Valige eelistatud keel